Class of '79
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ha...Ha...Ha....

shamshillah
normazura
Dato' K
ayeesha
8 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ha...Ha...Ha.... - Page 2 Empty Re: Ha...Ha...Ha....

Post  shamshillah Fri Feb 27, 2009 11:25 pm

ayeesha wrote:X yah gi jauh2 utk vacation shilla! Lukis jer tmpt idaman shilla tue.....pas tu ambik la gambar.....bukannye ade org tau pon.......yg pentingnya, bukti bergambar tu dah ade! kah....kah...kah... Razz Duit pon save ape dlm keadaan ekonomi x menentu nih. hehehe.... Cool

i'm confused with this post...hehe..tak thrill la amik gambo n tampal background..

shamshillah

Back to top Go down

Post  yard dean Sun Mar 01, 2009 12:13 am

tdkan aku tgk majalah 3, rupenye kat jb da satu TAMU cam kat serawak.. aku ingta buleh la pi tamu tu, pakai baju sarawak.. amek gambar dah boley feeling pegi sarawak..
yard dean
yard dean

http://www.apple-ijau.blogspot.com

Back to top Go down

Post  musliha mustapha Tue Mar 17, 2009 9:11 am

yard dean wrote:tdkan aku tgk majalah 3, rupenye kat jb da satu TAMU cam kat serawak.. aku ingta buleh la pi tamu tu, pakai baju sarawak.. amek gambar dah boley feeling pegi sarawak..
...aku ada 1 soklan misteri pasal TAMU ni...kalau pasar doang panggei TAMU.TETAMu doang panggei apa ekk? aku ada gak hajat nak nanye org2 kat sini,tapi takot lak kena buang negara karang,,ekekekeke.... cyclops
musliha mustapha
musliha mustapha

Back to top Go down

Post  yard dean Tue Mar 17, 2009 9:52 pm

musliha mustapha wrote:
yard dean wrote:tdkan aku tgk majalah 3, rupenye kat jb da satu TAMU cam kat serawak.. aku ingta buleh la pi tamu tu, pakai baju sarawak.. amek gambar dah boley feeling pegi sarawak..
...aku ada 1 soklan misteri pasal TAMU ni...kalau pasar doang panggei TAMU.TETAMu doang panggei apa ekk? aku ada gak hajat nak nanye org2 kat sini,tapi takot lak kena buang negara karang,,ekekekeke.... cyclops
diorang panggil PEPASAR.. afro
yard dean
yard dean

http://www.apple-ijau.blogspot.com

Back to top Go down

Post  musliha mustapha Fri Mar 20, 2009 2:51 pm

yard dean wrote:
musliha mustapha wrote:
diorang panggil PEPASAR.. afro
,,wakakak pepasar,aku takut juga kut kena penampar,,uhuhuhuhh...shilla nak melukis scenery ? lukis org lidi pun blom tentu dia pandai laa sha,,huahuahuaaaa...aku lg teror,lukis rumah masa peksa form 3,habu kata ""ko jawap soalan yg mana mus ? apsal ko lukis UFO ?"" wakakakak,,hebat kan aku hebat kann,,,,wakakaka.... rabbit cyclops
musliha mustapha
musliha mustapha

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top